ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Women Beginners

GROUP 1
1η ΘΕΣΗ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ
2η ΘΕΣΗ ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗ

GROUP 2
1η ΘΕΣΗ ΜΑΛΑΚΟΥ
2η ΘΕΣΗ ΑΝΑΜΟΝΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΟΣ

Women Advanced

GROUP 1
1η ΘΕΣΗ ΚΟΚΚΚΙΝΟΥ
2η ΘΕΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ

GROUP 2
1η ΘΕΣΗ ΠΑΒΛΟΒΙΤΣ
2η ΘΕΣΗ ΠΡΑΣΑ

GROUP 3
1η ΘΕΣΗ ΜΑΡΑΤΟΥ
2η ΘΕΣΗ ΛΙΤΟΠΟΥΛΟΥ

GROUP 4
1η ΘΕΣΗ ΑΝΑΜΟΝΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΟΣ
2η ΘΕΣΗ ΑΝΑΜΟΝΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΟΣ

Men Beginners

GROUP 1
1η ΘΕΣΗ ΔΑΓΚΟΣ
2η ΘΕΣΗ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ

GROUP 2
1η ΘΕΣΗ ΠΕΠΠΑΣ
2η ΘΕΣΗ ΚΟΕΙΟΣ

GROUP 3
1η ΘΕΣΗ ΣΚΑΛΚΟΣ
2η ΘΕΣΗ ΔΟΓΑΝΗΣ

GROUP 4
1η ΘΕΣΗ ΤΖΗΚΑΣ
2η ΘΕΣΗ ΔΟΥΛΓΚΕΡΗΣ

GROUP 5
1η ΘΕΣΗ ΡΟΜΠΟΠΟΥΛΟΣ
2η ΘΕΣΗ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ

GROUP 6
1η ΘΕΣΗ ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΗΣ
2η ΘΕΣΗ ΜΠΟΚΤΣΑΡΗΣ

GROUP 7
1η ΘΕΣΗ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
2η ΘΕΣΗ ΤΕΛΙΟΥΣΗΣ

GROUP 8
1η ΘΕΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Κ.
2η ΘΕΣΗ ΟΤΑΠΑΣΙΔΗΣ

Men Advanced

GROUP 1
1η ΘΕΣΗ ΜΙΧΑΛΑΚΑΣ
2η ΘΕΣΗ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΝΙΚΗΤΗ ΡΟΜΠΟΠΟΥΛΟΥ vs ΣΑΜΑΡΑ

GROUP 2
1η ΘΕΣΗ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
2η ΘΕΣΗ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ

GROUP 3
1η ΘΕΣΗ ΔΑΝΙΟΛΟΣ
2η ΘΕΣΗ ΚΑΣΚΑΝΗΣ

GROUP 4
1η ΘΕΣΗ ΛΑΙΟΣ
2η ΘΕΣΗ ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

GROUP 5
1η ΘΕΣΗ ΚΑΤΣΙΑΜΠΗΣ
2η ΘΕΣΗ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΝΙΚΗΤΗ ΜΑΥΡΟΣΚΑΣ vs ΠΑΤΣΑΛΗΣ

GROUP 6
1η ΘΕΣΗ ΑΝΑΜΟΝΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΟΣ
2η ΘΕΣΗ ΑΝΑΜΟΝΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΟΣ

GROUP 7
1η ΘΕΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΙΔΗΣ
2η ΘΕΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Ν.

GROUP 8
1η ΘΕΣΗ ΜΠΙΝΟΠΟΥΛΟΣ
2η ΘΕΣΗ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΝΙΚΗΤΗ ΑΡΑΒΑΝΙΤΑΚΗ vs ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗ

Women Beginners:

GROUP 1
KOKKINOY
ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗ
ΑΝΔΡΙΕΛΟΥ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ
ΠΑΡΤΑΛΗ

GROUP 2
ΤΟΓΑΝΙΔΟΥ
ΜΑΛΑΚΟΥ
ΚΑΡΚΑΤΣΕΛΑ
ΘΕΟΦΑΝΙΔΟΥ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

Women Advanced:

GROUP 1
ΒΟΥΛΓΑΡΗ
ΚΟΚΚΙΝΟΥ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ Γ.

GROUP 2
ΠΑΒΛΟΒΙΤΣ
ΤΟΓΑΝΙΔΟΥ
ΚΑΡΑΧΙΣΑΡΙΔΟΥ
ΠΡΑΣΑ

GROUP 3
ΛΙΤΟΠΟΥΛΟΥ
ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗ
ΜΑΡΑΤΟΥ

GROUP 4
ΡΑΝΤΟΥΝΟΒΙΤΣ
ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΚΟΠΑΝΙΤΣΑ
ΠΑΠΑΓΓΕΛΗ

Men Beginners:

GROUP 1
ΔΑΓΚΟΣ Κ.
ΣΥΤΜΑΛΛΙΔΗΣ Σ.
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Μ.
ΤΑΟΥΣΑΚΗΣ Β.

GROUP 2
ΤΕΝΕΚΕΤΖΙΔΗΣ Α.
ΚΟΙΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ
ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΝΟΣ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
ΘΕΟΧΑΡΗΣ Δ.

GROUP 3
ΣΚΑΛΚΟΣ Π.
ΓΙΑΜΟΥΚΗΣ Γ.
ΦΑΧΟΥΡΙΔΗΣ Π.
ΔΟΓΑΝΗΣ Κ.

GROUP 4
ΤΖΗΚΑΣ Γ.
ΔΟΥΛΚΕΡΗΣ Κ.
ΤΑΞΙΛΤΑΡΙΔΗΣ Ν.
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

GROUP 5
ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ Γ.
ΡΟΜΠΟΠΟΥΛΟΣ
ΤΣΙΑΜΗΣ Θ.
ΜΑΥΡΟΔΙΔΗΣ

GROUP 6
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Σ.
ΤΟΛΙΟΣ Δ.
ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΗΣ Σ
ΜΠΟΚΤΣΑΡΗΣ Γ.
ΓΑΛΑΤΙΔΗΣ Θ.

GROUP 7
ΦΑΡΣΑΛΙΩΤΗΣ Ν.
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Θ.
ΤΕΛΙΟΥΣΗΣ Χ.
ΚΑΜΠΕΡΗΣ Α

GROUP 8
ΤΟΠΑΣΙΔΗΣ Π.
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Δ.

Men Advanced:

GROUP 1
ΣΑΜΑΡΑΣ
ΜΙΧΑΛΑΚΑΣ Α.
ΜΠΑΚΑΛΕΞΗΣ Σ.

GROUP 2
ΠΑΤΣΑΛΗΣ Γ.
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Α.
ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ Γ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΔΗΜΗΡΟΠΟΥΛΟΣ

GROUP 3
ΠΑΠΠΑΣ Α.
ΑΡΑΠΙΤΣΑΣ Γ.
ΚΑΣΚΑΝΗΣ Χ.
ΔΑΝΙΟΛΟΣ Δ.

GROUP 4
ΛΑΪΟΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ Α.
ΡΟΜΠΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΠΟΛΥΝΟΠΟΥΛΟΣ

GROUP 5
ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Β.
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ Σ.
ΜΑΥΡΟΣΚΑΣ Θ.
ΚΑΤΣΑΜΠΗΣ Τ.

GROUP 6
ΚΟΨΙΔΑΣ Π.
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Γ.
ΚΟΥΚΙΑΡΗΣ Γ.
ΣΑΡΑΝΤΗΣ Κ.
BURHANITIN

GROUP 7
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΙΔΗΣ Λ
ΣΚΑΛΚΟΣ Π.
ΓΑΒΡΙΛΗΣ Χ.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Ν.

GROUP 8
ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ.
ΤΑΙΛΑΧΙΔΗΣ Π.
ΜΠΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ Γ.

Έναρξη 26/3/2019 – Λήξη έως 12/5/2019

Οι κατηγορίες:

Μονά Ανδρών

1.Επίπεδο αρχάριο – μέτριο  ( από 1 χρόνο τένις έως 3 χρόνια )

2.Επίπεδο μέτριο – προχωρημένο ( από 3 χρόνια τένις και άνω )

Μονά Γυναικών

1.Επίπεδο αρχάριο – μέτριο ( από 1 χρόνο τένις έως 3 χρόνια )

2.Επίπεδο μέτριο – προχωρημένο ( από 3 χρόνια τένις και άνω)

Διπλά Ανδρών

Μία κατηγορία όλων των επιπέδων.

 Διπλά Μεικτά

Μία κατηγορία όλων των επιπέδων.

Τρόπος Διεξαγωγής Αγώνων

Σε κάθε κατηγορία μονού θα δημιουργηθούν γκρουπ των 4 ατόμων και θα διεξαχθούν οι αγώνες με το σύστημα round – robin, στην συνέχεια ο 1ος και ο 2ος στη βαθμολογία  του κάθε γκρουπ θα τοποθετηθεί σε ταμπλό αγώνων νοκ – άουτ τουλάχιστον 8 παικτών. Στους αγώνες round robin, η νίκη αποδίδει 2 βαθμούς, ενώ η ήττα με κατάκτηση ενός σετ 1 βαθμό.

Όλοι οι αγώνες θα διεξαχθoύν σε 2 νικηφόρα σετ των 6 games και σε περίπτωση ισοπαλίας 1-1 σετ ,τότε θα παίζεται super tie break στους 10 πόντους .

Στους τελικούς θα διεξαχθούν αγώνες στα 2 νικηφόρα σετ.

Στις κατηγορίες των διπλών θα δημιουργηθούν γκρουπ των 4 ζευγαριών και θα διεξαχθούν οι αγώνες με το σύστημα round – robin, στην συνεχεία οι 1οι και ο 2οι στη βαθμολογία  του κάθε γκρουπ θα τοποθετηθούν σε ταμπλό αγώνων νοκ – άουτ τουλάχιστον 4 ζευγαριών. Στους αγώνες round robin, η νίκη αποδίδει 2 βαθμούς, ενώ η ήττα με κατάκτηση ενός σετ 1 βαθμό.

Όλοι οι αγώνες θα διεξαχθoύν σε 2 νικηφόρα σετ των 6 games με το σύστημα no-ad αλλά σε περίπτωση ισοπαλίας 1-1 σετ ,τότε θα παίζεται κανονικό 3ο σετ.

Στους τελικούς θα διεξαχθούν επίσης αγώνες στα 2 νικηφόρα σετ.

Κανονισμός 

Βασική προϋπόθεση συμμετοχής στο τουρνουά είναι ο κάθε παίκτης-τρία να μπορεί να συμμετέχει από 2 έως 4 αγώνες εβδομαδιαίως υποχρεωτικά για την ομαλή διεξαγωγή του προγράμματος, ανάλογα με των αριθμό των κατηγοριών που έχει λάβει μέρος.

Σε περίπτωση μη συμφωνίας των παικτών-τριών για την ώρα και μέρα  της αναμέτρησης τους , θα γίνεται κλήρωση και ο νικητής θα επιλεγεί μέρα και ώρα διεξαγωγής

Ο κάθε αγωνιζόμενος αποδέχεται με τη συμμετοχή του όλους τους όρους διεξαγωγής του τουρνουά ενώ είναι υπεύθυνος για την προσωπική του υγεία.

Δηλώσεις Συμμετοχής 

Τηλεφωνικά στο 2310805680, με sms & τηλέφωνο στο 6944711713 ή στα email info@fairplaytennis.gr &  tatsisnick@yahoo.gr

Oι συμμετέχοντες να αναγραφούν ονοματεπώνυμο, κινητό τηλέφωνo, καθώς και σε ποια-ποιες κατηγορίες επιθυμούν να αγωνιστούν.

Ώρα Έναρξης Αγώνων

Καθημερινές από τις 16.00

Σαββατοκύριακο από τις 10.00

Κόστος Συμμετοχής 

Το κόστος συμμετοχής είναι 8 ευρώ ανά αγώνα, οι μπάλες θα δίνονται από την γραμματεία και οι συμμετέχοντες θα έχουν το δικαίωμα χρήσης της εσωτερικής πισίνας και του γυμναστηρίου δωρεάν κατά την διάρκεια του τουρνουά .

Στο τέλος του τουρνουά θα γίνει η απονομή των κυπέλων αλλά και θα δοθούν πολλά δώρα με κλήρωση σε όσους παραβρεθούν.

Σε κάθε κατηγορία συμμετοχής  δίνονται δώρα overgrip & αντικραδασμικό .

Ενημέρωση των παικτών 

Η ενημέρωση των παικτών θα γίνεται από  τον διευθυντή του τουρνουά Νίκο Τάτση.

Διευθυντής αγώνων

Τάτσης Νίκος

Επιδιαιτητής αγώνων

Μπαρμπόπουλος Κωνσταντίνος

Επιδιαιτητής Β’ αγώνων

Γκορόγιας Δημήτρης